TANEČNÍ VYSTOUPENÍ
Improvisit

Cyklus Měsíc pro duši

Taneční vstoupení skupiny vedené Renou MIlgrom, terapeutkou a autorkou programu Vědomé tělo, který je zaměřen na somatické vzdělávání.

SPONTÁNNÍ IMPROVIZACE, POHYBOVÁ MEDITACE, INSPIRACE PRO VÁS.

 

Vstupné 100 Kč

Předprodej vstupenek v Galerii Františka Drtikola (denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin) a v infocentru Knihovny Jana Drdy

Věříme, že tělesné vnímání , vědomá pozornost, tvořivost, pohyb a tanec nejsou luxus. Jsou to nutnosti pro kvalitní život každého z nás. Kvalitu života považujeme za to, když je nám dobře v těle-mysli a v duši.
Učíme se bytí v přítomném okamžiku a vnímat co se děje teď a tady.

Učíme se vztahy. K sobě i k těm druhým.

https://www.dancelab.cz/

 

Rena Milgrom

Vystudovala jsem tanec a pohybovou analýzu na Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies (NY, USA), dále studuji Tanečně-pohybovou terapii (TanTer), což mě přivedlo ke komplexní práci s tělem a psychikou, zkušenostní anatomií, dechem, prostorem, dynamikou a skupinou. V Praze pracuji a tvořím v oblasti současného, terapeutického a improvizačního tance.

Zkušenosti: V posledních 10 letech jsem zkoumala Etnické tance, rituály a hudbu při studijních pobytech v Rádžastánu, Uzbekistánu, Iránu, Japonsku, Turecku a Maroku. Zájem o východní kultury mě kromě tance přivedl ke studiu Shiatsu, Tai Chi a Súfismu. Od roku 1998 vyučuji tanec pro tanečníky i ne-tanečníky, vedu pravidelné tanečně-rytmické a výtvarné letní dílny, organizuji festivaly, tvořím choreografie a vedu otevřené taneční projekty. Pracuji s tanečníky na Palucca konzervatoři, s netanečníky v DanceLAB studiu a také jako tanečně-pohybová terapeutka s neurotickými a psychotickými klienty.

Vědomé Tělo, taneční umění a terapie - www.renadance.cz